THE BASIC PRINCIPLES OF OPENCART TEMALARı

The Basic Principles Of opencart temaları

The Basic Principles Of opencart temaları

Blog Article

Opencart şablonları arasından Opencart mobilya temalarından birini tercih edebilirsiniz. Opencart tema kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır. Opencart tema özelleştirmeleri isterseniz firmamızdan özel talepte bulunabilirsiniz.

Toplamda 70’den fazla demo örneği ile dilediğiniz tema ana sayfasına sadece birkaç tık ile sahip olabilir ve hemen sitenizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Opencart abiye teması ya da opencart abiye elbise teması olarak adlandırılan opencart temasında sizl..

This extension adds icons Using the backlinks for the customer account site. aslo person can set profile picture on his account.

Örneğin bebek beşikleri satacak olan bir eticaret sitesi için cep telefonu aksesuarları satan bir temayı elemek yerine bunu kendi işinize uyarlamayı düşünebilirsiniz.

Profesyonel bir OpenCart ticaret sitesinde satış yapmak ister misiniz? Sizlere bu yazımda kurduğumuz OpenCart alt yapısında kullanabileceğimiz uygun fiyatlı ve profesyonel görünümlü OpenCart temalarını tanıtıyor olacağım.

Web sitemizi ziyeret eden kullanıcılarım hep şu sektöre uygun tema varmı diye soruyorlar. Bu tema hangi sektöre uygun olmaz hepsine de olur.

Biraz da sizlere sağladığımız hosting özelliklerinden bahsedelim. Sunucularımız yüksek kapasitelidir. Her müşterimiz için sınırsız disk alanı, sınırsız trafik, two çekirdek CPU ve 4 GB RAM sağlamaktayız. Bu altyapı sayesinde sitenizi sorunsuz bir şekilde kullanabilecek ve satışlarınızı rahatlıkla yapabileceksiniz.

Opencart spor giyim teması olarak kullanılan opencart spor ayakkabı ve spor t shirt teması, hem spor..

Ağır çalışan opencart internet site opencart temaları sahipleri sıkıldılarsa bu hızlı temayı tercih etmelerini tavsiye ederiz. Artık Search engine optimization kavramında hız en önemli faktör oldu.

Yemek satışı ve pasta satışını World wide web üzerinden yapmak isteyen kullanıcılarımıza çAlright farklı bir arayüz ile hizmet vermekten gurur duymaktayım.

Opencart elektrik elektronik teması adı ile satışta bulunan temamız tüm elektrik ve elektronik işi i..

Opencart ayakkabı teması olarak kullanılan temada en gelişmiş opencart modülleri ile birlikte hızlı ..

Tema Kurulumu ile ilgili endişeleriniz var ise World-wide-web sitemizden kurulum isteğinde bulunabilirsiniz. Opencart arayüz modifiye edilmiş halidir.

Temayı orta menü ya da yan Guysü olarak şekillendirebiliyorsunuz. İşin diğer bir güzel yanı ise bu temayı satın almadan önce demo olarak kullabiliyor ve tema hakkında genel bilgiye sahip olabiliyorsunuz.

Artworkık ev hanımlarının bile evde yapdıkları enfes yemekleri internette sattığı bu günlerde herkesin bir web sitesinin olması kaçınılmaz bir ihtiyaç oldu.

Opencart three.0 ile bir çOkay kullanıcılara kolaylıklar sağlamıştır. Yeni arayüz ve gelişmiş admin paneli ile yeni teknolojiler kullanılmıştır.

Opencart alt yapsıında muhteşem hız ve dizayn ikisi bir arada temamızın demosunu incelemeden sakın geçmeyin.

Tema isteklerinizi veya Opencart ile ilgili isteklerinizi bize iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.

Diğer temalarla karşılaştırıldığında Bigshop’un en büyük eksiği bünyesinde demo sayısı. Kimi temalarda onlarca demo varken, Bigshop’ta maalesef sadece 3 adet demo bulunuyor.

Report this page